Labyrintem medicíny k uzdravení – MUDr. Tereza Feltoni Gurini

Mudr.TerezaFeltoniGurini je nejen lékařkou, pro kterou studium medicíny se stalo největší vášní a koníčkem, ale současně je i bývalou pacientkou …ženou, která se vyléčila z nemoci, o které lékaři klasické medicíny tvrdí, že je nevyléčitelná.

Na své cestě za uzdravením posbírala spoustu zkušeností, které se nyní snaží předávat lidem propojením konvenčních, alternativních a psychoterapeutických metod, které zapracovala do jednoduchého konceptu.

Holistickým přístupem k medicíně klade důraz na celou osobu člověka a nikoli pouze na jednotlivé symptomy nemoci.  Pomáhá klientům rozvíjet vlastní postoje a najít takový životní styl, kdy s nemocí pouze nebojují, ale do budoucna ji mohou předejít. 

Jak účinně implementovat principy celostní a funkční medicíny do svého života tak, aby se Vaše tělo začalo hojit a vrátilo se k Vám zdraví, naleznete v léčebných programech na stránkách MUDr. Terezy FeltoniGurini:

www.terezafeltoni.cz

Je mi velkou ctí, že tento projekt, jehož cílem je nabídnout zákazníkovi čisté a kvalitní produkty nejen z oblasti potravinových doplňků a potravin, ale i kvalitní a netoxické  přípravky v  péči o tělo a domácnost, má takového partnera jako je MUDr. Tereza FeltoniGurini.


Pavlína Pavlištová – SVĚT NON TOXIC z.s.

SVĚT NON TOXIC z.s.

Pavlína Pavlištová, předsedkyně neziskové organizace Svět non toxic, z.s. a autorka knihy Svět non toxic.

Činnost neziskového spolku je zaměřena na edukaci veřejnosti a zájemců o zdravý životní styl o škodlivých a potenciálně škodlivých látkách v naší domácnosti a péči a o bezpečných alternativách těchto.

Pavla Pavlištová se zároveň několik let dobrovolně věnuje činnosti admina velké FB komunity Svět non toxic, která sdružuje jak začátečníky, tak pokročilé zájemce o non toxic metodu.

Pokud se zajímáte o zdravý životní styl bez škodlivých chemikálií, suplementaci, stravu a alternativní postupy podložené relevantními zdroji, neváhejte navštívit také stránky 

www.svetnontoxic.org


Mgr.VERONIKA DOSTÁLOVÁ

veronika-dostalova.jpeg

Veronika se zabývá klinickou logopedií a praxi klinického logopeda se věnuje již 15 let. Klientům nabízí  nejenkomplexní logopedickou péči, která zahrnuje diagnostiku, terapii, prevenci, ale  i poradenství v oblasti narušené komunikační schopnosti pro klienty všech věkových kategorií (od raného dětského věku až po dospělé) s narušenou komunikační schopností. 

Již druhým rokem  se rovněž věnuje Metafyzické anatomii, která se zaměřuje na práci s emocemi a traumatem, na proces osobního i osobnostního rozvoje. Další podstatnou část její seberealizace tvoří individuální práce podporující a rozšiřující oblast sebepoznání a rozvoj emoční inteligence včetně meditací, které tvoří individuálně pro děti i dospělé. 

Komunikace je její vášní, koníčkem a součástí dlouhodobého zkoumání se zvědavostí jí vlastní. 

V praxi podporuje, rozvíjí a oceňuje přirozenost, spontánnost, upřímnost i otevřenost včetně touhy na "sobě" pracovat. S respektem a úctou dbá při terapii u klientů na empatický přístup s důrazem na maximální podporu jejich "individuality - jedinečnosti."

Více o aktivitách Mgr. Veroniky Dostálové se dozvíte na stránkách

www.dostalovaveronika.webnode.cz

Doprava zdarma od 2000 Kč

Doprava v ČR zdarma
při nákupu nad 3000 Kč