Věrnostní program pro zákazníky internetového obchodu www.naturapura.cz

Výhody členství ve Věrnostním programu:

  • žádné povinné nákupy
  • věrnostní body za každý nákup
  • vystavení si vlastních slevových kupónů v zákaznické části obchodu
  • bonusové slevy pro věrné zákazníky

Specifikace Věrnostního programu

Věrnostní program  je zákaznický bonusový program společnosti LOTUS point s.r.o., určený zákazníkům internetového obchodu www.naturapura.cz. Jeho cílem je odměnit pravidelné registrované zákazníky obchodu dodatečnými bonusy ve formě zajímavých slev na objednávku.

Pravidla a podmínky

Věrnostní program je určen pouze registrovaným zákazníkům internetového obchodu www.naturapura.cz a účast v něm je bezplatná. Členství v programu vzniká při registraci, kdy zákazník současně získává oprávnění využívat všechny výhody Věrnostního programu.

Pokud si u nás nezaložíte účet, namůžete využívat vernostní program.

Členství ve Věrnostním programu nevyžaduje žádné povinné odběry zboží.

Provozovatel si vyhrazuje právo kdykoliv ukončit Věrnostní program nebo upravit jeho pravidla a podmínky. V případě ukončení Věrnostního programu bude každý člen informován e-mailem nejméně 30 dní před stanoveným termínem ukončení, tak aby mohl dočerpat případné nevyužité bonusy či nasbírané body.

Člen Věrnostního programu je současně oprávněn kdykoliv ukončit svou účast ve Věrnostním programu. Může tak učinit zrušením svého účtu.

Všechny věrnostní body nedočerpané členem k okamžiku ukončení Věrnostního programu propadají a nejsou provozovatelem nijak refundovány.

Princip fungování

Zákaznické konto - věrnostní body za vaše objednávky

Každý člen Věrnostního programu získává věrnostní body za svoje nákupy v internetovém obchodu www.naturapura.cz. Body jsou na konto zákazníka připisovány dle realizovaného objemu objednávek v poměru 1 BOD = 100 Kč hodnoty objednávky. Hodnota jednoho bodu 1 bod = 3 Kč. Nasbírané body se sčítají.  

Body jsou připisovány členům Věrnostního programu pouze v případě objednávky jako registrovaný uživatel - tzn. po přihlášení na svůj uživatelský profil. Není možné načítat body dodatečně za objednávky realizované bez registrace.

Věrnostní body je možné sbírat již od prvního nákupu po libovolně dlouhou dobu. Informace o aktuálním počtu nasbíraných bodů vidí zákazník po přihlášení pod svým přihlašovacím jménem v uživatelském menu v sekci "Moje věrnostní body". Zde je možné také detailně sledovat pohyby bodového konta.

Čerpání bodů - odměny ve Věrnostním programu

Na Vašem bodovém kontě si můžete libovolně vystavovat slevové poukazy s Vámi nastavenými částkami. Tyto slevové poukazy následně uplatníte při svém nákupu.

Body mají platnost jednoho kalendářního roku (355 dní) od jejich připsání.

Jakékoliv vaše dotazy k fungování Věrnostního programu rádi zodpovíme:

e-mailem na adrese: info@naturapura.cz

telefonicky na čísle: +420 777 719 470

Doprava zdarma od 2000 Kč

Doprava v ČR zdarma
při nákupu nad 3000 Kč