TigerNut Planet

Tygří ořechy jsou hlízy rostliny Cyperus Esculentus. V přírodě jsou hlízy často zásobním orgánem živin pro rostliny a tygří ořech není výjimkou. Ořech chufa s vysokým obsahem vlákniny, základních živin a minerálů je lahodná a výživná superpotravina, která je bez lepku, ořechů a je bohatá na antioxidanty.

Cílem TigerNut Planet je, abyste zažili jak zdravotní přínosy, tak lahodnou chuť tygřího ořechu ve všech jeho podobách. TigerNut Planet na trh přináší tygří ořech z nejkvalitnějších zdrojů a nabízí jej jak v naturální podobě, tak ve formě  kaší, granol, oleje, másel a krémů.

TigerNut Planet

Podkategorie

 • Bezlepková granola z...

  TigerNut Planet granola splňuje ta nejpřísnější kritéria zdravé potraviny ai bez přidaného cukru chutná fantasticky, protože loupaný tygří ořech je sám o sobě nasládlý.

  Lupínky z loupaného tygřího ořechu výrobce míchá s těmi nejkvalitnějšími surovinami – lyofilizovaným ovocem, oříšky či výběrovou čokoládou a pomalu pečeme do křupava.

  TigerNut Planet granola je bez lepku, laktózy a také přidaného cukru, konzervantů, aroma či barviv.

  Můžete ji konzumovat s jogurtem, či mlékem, přelitou krémem z tygřího ořechu nebo jen tak samotnou se lžičkou.

  Tygří ořech má vysoký obsah vlákniny a sacharidy z tygřího ořechu se uvolňují postupně,  proto se budete cítit sytí po několik hodin.

 • Snídaňové kaše z...

  TigerNut Planet snídaňové kaše s vysokým obsahem vlákniny jsou ideálním startem dne. Dostatečně zasytí a dodají zdravou energii na několik hodin. Kaše jsou bezlepkové, bez přidaného cukru a bez laktózy.

  Receptura TigerNut Planet kaše je vyladěná tak, aby byla nutričně vyvážená, plná vitamínů a minerálů a zároveň velmi chutná. Tak jako všechny produkty TIGERNUT, i kaše jsou vhodné pro všechny, jelikož jsou bezlepkové, vegan – bezlaktózové a vzhledem k vysokému podílu vlákniny zasytí na celé dopoledne

 • Natural produkty z...
 • Směsi na pečení z...
 • Másla a krémy z...

Aktivní filtry

Doprava zdarma od 2000 Kč

Doprava v ČR zdarma
při nákupu nad 3000 Kč